Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmienią pytanie na referendum ws. górek czechowskich?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2019 r. o 11:10 Powrót do artykułu
Czytajcie głosy minusowane, to wartościowe głosy, te z dużą  ilością plusów to, oczywiście, hejt!!! !! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jak każde miasto musi się rozwijać. Park na górkach mógłby być atrakcją Lublina, do którego przyjeżdżali by mieszkańcy w okolicznych miejscowości.
 WTF? Czy Pan Artur z Wypchanym Portfelem naprawdę zatwierdził ten "komentarz"? Napiszcie może jeszcze, że do Koziego Grodu przybywają wycieczki z JaPOnii, żeby POdziwiać imPOnująco zagęszczoną architekturę POstawioną przez "lubelską" firmę tebewał, bo tego sprowadzać się będą odwiedziny pseudo-parku, jeśli wszystko PÓjdzie PO myśli sPÓłki zuk&developers incestment (bez żadnej odPOwiedzialności).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę develościemniaczom sie wydaje, że maksymalnie zaplusowany trolling przyniesie im jakiekolwiek korzyści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie trolle przestańcie się kompromitować dodając kolejne idiotyczne wpisy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jak każde miasto musi się rozwijać. Park na górkach mógłby być atrakcją Lublina, do którego przyjeżdżali by mieszkańcy w okolicznych miejscowości.
WTF? Czy Pan Artur z Wypchanym Portfelem naprawdę zatwierdził ten "komentarz"? Napiszcie może jeszcze, że do Koziego Grodu przybywają wycieczki z JaPOnii, żeby POdziwiać imPOnująco zagęszczoną architekturę POstawioną przez "lubelską" firmę tebewał, bo tego sprowadzać się będą odwiedziny pseudo-parku, jeśli wszystko PÓjdzie PO myśli sPÓłki zuk&developers incestment (bez żadnej odPOwiedzialności).
 Nie widziałeś głąbie kalendarza? Oczywiście, że będzie to atrakcja przyciągająca turystów. Będzie można polatać samolotem albo lotnią nad bójną i upożądkowaną wreszcie należycie zielenią, zamiast wdeptywania w psie kupy czy nadziewania się na szczykawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę develościemniaczom sie wydaje, że maksymalnie zaplusowany trolling przyniesie im jakiekolwiek korzyści?
 Nie przyniesie. Nigdy więcej nie zagłosuję ani na Żuka ani na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największym drapieżnikiem na gorkach jest gatunek zwany żulem pospolitym
 A nie jest to przypadkiem żuk POsPOlity?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF? Czy Pan Artur z Wypchanym Portfelem naprawdę zatwierdził ten "komentarz"? Napiszcie może jeszcze, że do Koziego Grodu przybywają wycieczki z JaPOnii, żeby POdziwiać imPOnująco zagęszczoną architekturę POstawioną przez "lubelską" firmę tebewał, bo tego sprowadzać się będą odwiedziny pseudo-parku, jeśli wszystko PÓjdzie PO myśli sPÓłki zuk&developers incestment (bez żadnej odPOwiedzialności).
 Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Kto to jest ten p. Artur? Myślę, że mieszkańcy chętnie by o tym poczytali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi płacą. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misto nie ma totalnie żadnego interesu żeby sprzyjać deweloperowi. Co więcej Miasto powinno dbać o czyste powietrze w Lublinie i zabronić całkowicie zabudowy Górek. Pan Krawczyk siedzi w kieszeni Żuka (posada w miejskiej spółce MOSiR) i nie mamy co liczyć na tego radnego.!
 Nie mylmy miasta z jego zarządem - interesa tych dwóch bytów są niePOrównywalnie odmienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnie kilkanaście komentarzy napisała jedna i ta sama osoba... żenujący bełkot pisowskiego trolla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę blade. Klakierom dewelopera przeszkadza nawet link do zdjęć z drona pokazujących w rzeczywistości ten teren? Niezle jaja. Kasa miski, kasa. Pisać, minusowac, betonować. Bo kasa ucieknie. Co tam Lublin i Lublinianoe? Chcą oddychać? Niech się wyprowadzą na wieś, tu jest beton!!
 Mieszkańcy NIE MAJĄ oglądać jakichś obrazków z rzeczywistości. MAJĄ się wpatrywać w obrazki z kalendarza, które sprezentowała mieszkańcom LUBELSKA firma tebewał w swojej nieskończonej hojności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga. To forum będzie maksymalnie zaplusowane przez dewelotrolla. Po to aby zepchnąć posty przeciwko zabudowie. Wklejane po wielokroć te same teksty zwykle szkalujące stronę społeczną czy same Górki. Pomyśl dlaczego ktoś chce abyś pokochał suporeks i zrezygnował z zapisanych w planie boisk. Nie daj się zmanipulować ludziom złej woli.
 A dewelo-słowo stało się ciałem. Pan Artur na potrzeby forum wykupił dodatkowe pakiety VPN, i zarządał w związku z tym podwyżki za swoje usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem nie jest pytanie tylko dopilnowanie tego, aby firma rzeczywiście wywiązała się ze zobowiązań.
Zobowiązań? A jakich to niby? Masz na myśli rzucenie ochłapu 10 mln z zarobionych 300, czy oddanie niepotrzebnych im 75 ha żeby nie płacić od tego podatku? Daj mi skrzynkę 30-letniej whisky, a ja zobowiążę się do wypicia toastu za Twoje zdrowie! Deal?
 + zwrócę puste butelki po ich opróżnieniu. Gratis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jak każde miasto musi się rozwijać. Park na górkach mógłby być atrakcją Lublina, do którego przyjeżdżali by mieszkańcy w okolicznych miejscowości.
WTF? Czy Pan Artur z Wypchanym Portfelem naprawdę zatwierdził ten "komentarz"? Napiszcie może jeszcze, że do Koziego Grodu przybywają wycieczki z JaPOnii, żeby POdziwiać imPOnująco zagęszczoną architekturę POstawioną przez "lubelską" firmę tebewał, bo tego sprowadzać się będą odwiedziny pseudo-parku, jeśli wszystko PÓjdzie PO myśli sPÓłki zuk&developers incestment (bez żadnej odPOwiedzialności).
Nie widziałeś głąbie kalendarza? Oczywiście, że będzie to atrakcja przyciągająca turystów. Będzie można polatać samolotem albo lotnią nad bójną i upożądkowaną wreszcie należycie zielenią, zamiast wdeptywania w psie kupy czy nadziewania się na szczykawki.
 A czy będzie można wydoić którąś z owiec biegająca po parku ? To dopiero mogłoby przyciągnąc turystów, nawet z byłego NRD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Referendum jest pewno po to potrzebne, żeby zuczek miał krytą doopę, na wypadek kiedy taśmy z "negocjacji" z Echem wypłynęłyby na światło dzienne.
 Szczwany polityk nigdy nie pyta plebsu o zdanie, jeśli ma pewności, jaka będzie odpowiedź (czy w tym przypadku jej brak - 30% frekwencja jest czystą mrzonką i dlatego własnie będziemy miec to referendum)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF? Czy Pan Artur z Wypchanym Portfelem naprawdę zatwierdził ten "komentarz"? Napiszcie może jeszcze, że do Koziego Grodu przybywają wycieczki z JaPOnii, żeby POdziwiać imPOnująco zagęszczoną architekturę POstawioną przez "lubelską" firmę tebewał, bo tego sprowadzać się będą odwiedziny pseudo-parku, jeśli wszystko PÓjdzie PO myśli sPÓłki zuk&developers incestment (bez żadnej odPOwiedzialności).
Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Kto to jest ten p. Artur? Myślę, że mieszkańcy chętnie by o tym poczytali.
 Miałeś kiedyś akwarium? Jesli tak to wiesz, jak ważną funkcję pełnią w nim glonojady. Grube ryby wydalają, a te wydaliny stanowią pożywkę, na której niestety lubią wyrastać glony. Zadaniem glonojada jest zjadanie tych glonów, dzięki czemu właściel akwarium może z dumą prezentować wszystkim swoje czyściutkie akwarium. Żeby cieszyć się czystym akwarium, trzeba kupić glonojada. Teraz już wiemy, co to za rybka ten Pan Artur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi płacą. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
 Nie musisz o tym pisać. Widać gołym okiem, że dodajesz wpis za wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy przy żadnym komentarzu na DW nie było tylu plusów co teraz. Dajecie czadu żukowe trolle. Wy naprawdę myślicie, że ludzie tego nie widzą?
Trafna uwaga, ale w szaleństwie Agencji PR jest metoda. Sądzisz, że przeciętny internauta, który na portal typu DW zagląda od czasu do czasu (być może z nudów), będzie wnikać w strukturę komentarzy? Chodzi o to, żeby na osobach postronnych, które zobaczą tylko wyróżnioną dennym algorytmem DW, świecącą na zielono dewelo-propagandę, wywrzeć wrażenie "entuzjazmu mieszkańców" dla planowanego dewelo-skoku na kasę. Osobiście uważam, że efekt tego typu akcji jest tak czy owak mizerny, ale ludzi z praktycznie nieograniczonym budżetem stać jest próbować wszystkiego. Korzysta na tym Pan Artur z Wypchanym Portfelem, który wciska kit nie tylko ciemnemu ludowi, ale także swoim zleceniodawcom :-DD
 Prawdopodobnie Pan Artur przekonał tebewałków, że lepiej płacić jest za "efekty" (czyli za plusiki) niż ryczałtem, a że deweloperzy nie są znani ze zbytniej bystrości, dali się wpuścić Panu Arturowi w te maliny, licząc na to, że ilość plusików w jakis sposób przybliży ich upragnionej puli 300 mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwa kwa kwa dewelocwaniaki kwa kwa kwa dewelo-deal kwa kwa kwa dewelo-kamerdyner kwa kwa kwa dewelo-ściemniacze kwa kwa kwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...